Time Reborn & The Hills Mover - Belgie 

Akustický počin Grégoira Fraye stejně jako jeho projekt The Hills Mover vychází z autorovy osobní mytologie (rovněž i jeho projekt Thot). Je typický vzdušnými písničkami, které jsou založené na jednoduchém zvukovém projevu. Po dvou EP (Dead Notes a Winter Shade) a po spolupráci s kanadským skladatelem Eamon McGrath (Shadows on the Night), pracuje na novém materiálu a snaží se co nejvíc koncertovat. Proto v rámci Evropského turné 2020 vystoupí v České republice. 

Je nám ctí, že to bude i v Doksech, v Jazz klubu Píchlá nota!

Nové video od The Hills Mover ke skladbě Asger zobrazuje Kinbaku (japonské bondage umění) dosud nevídaným způsobem. Song samotný vypráví příběh o Janu Palachovi (českém studentovi, který spáchal sebevraždu upálením na protest proti končícímu obrodnému procesu zvaném Pražské Jaro a proti demoralizaci české společnosti způsobené okupací vojsky Waršavského paktu). Video k tomuto songu hledá význam pojmů svoboda a obětování se prostřednictvím několika Kinbaku performací a to včetně samotného The Hills Mover, který byl takto svázán poprvé v životě - vibrantní platforma pro všechny, kteří se staví proti jakémukoli teroru.

Videoklip zde: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7ipQxHCWZwA&feature=emb_logo

Společně s The Hills Mover vystoupí osobitá českolipská kapela Time Reborn s Dominikou Křížovou. Nádherné oltimerové balady amerického středozápadu a open back banjo Václava Nováka -  to jsou devizy Time Reborn!

Pátek 31.1. ve 20:00 - Jazz club Píchlá Nota
Rezervace míst: