BAR VÁS PŘEKVAPÍ!

STÁČENÁ VÍNA  / PŘÍVLASTKOVÉ SPECIÁLY

Nabízíme výběr kvalitních vín uskladněných v hlubokém stoletém sklepě. Bílá vína: suchý Ryzlink Vlašský, polosuchý Sauvignon a Tramín, rosé Frankovka a  červený suchý Cabernet Sauvignon, či Merlot (Španělsko). Prvotřídní vína podáváme s péčí v předchlazené vinné karafě. V sedmičkách nabízíme několik vybraných přívlastkových vín za skvělé ceny. Stačí ochutnat a vrátíte se ...!

litrová karafa -  od 110,- Kč        

 lahev od 180,- Kč

PIVA PLZEŇ A MAISEL

Pivo nejdříve uskladníme a nejméně 10 dní necháme odpočívat ve sklepě, zvolna ho vytemperujeme na zhruba 12 stupňů a s láskou pošleme na pípu. Plzeň je křišťálově jantarová, živý Maisel Weisse je "tankový" s čepicí a pěnou jako smetana. Trubky nám pravidelně čistí Prazdrojem autorizovaná firma a celkový výsledek je dokonalý. Říz a plnost chuti si chválí všichni štamgasti. Co dodat? Přijďte ochutnat...

(Máme i černý a nealkoholický "pure" lahvový Maisel, a speciály jako IPA atd. (Ale to už je vyšší liga...)

0,5 lt za 43/48,- Kč

KOŘALKY, DESTILÁTY, LIKÉRY

Zde je nabídka pečlivě vybíraná. Zjistili jsme, že pít laciné panáky je horší, než si dát trochu méně, ale něčeho opravdu kvalitního. Zelenou proto u nás nenajdete, Rumu, Fernetu a další klasice jsme však zůstali věrní. Fajnšmekrům nabízíme i originál Fernet Branca! To je opravdu pravá hořkost alpských bylin, objevená dr. Fernetem a rozšířená lékárníkem Brancou už v polovině 19. století v Itálii! Kdo má rád slivovici, nabízíme kromě "budíku" také Kosher a Vizovice Limited edition. Specializujeme se na maltové whisky (viz níže)ale máme i prémiové rumy: Diplomático, President, Zacapa... , tequilly: Gold i Silver Reposado, Don Julio..., pravou ruskou vodku, giny: Hendrick's, Needle, Bombay...pravé bourbony Wild Turkey..., irskou whiskey,  Jack Daniel's , francouzské koňaky Hennessy VS i Martel VSOP.. 

Zvláštní pozornosti náročnějších zákazníků se těší kompletní řada nejlepších skotských Single Malt Whisky! To o čem jinde možná ani neslyšeli, u nás najdete přímo v baru. Ať je to Ardbeg, Laphroig, Lagavulin, Talisker, Dalwhinnie, Glenmorangie, Oban, Bowmore a další lahůdky. Single malty servírujeme na nejvyšší úrovni, v originálním skle a některé s kouskem hořké čokolády.. 

od 40,- 

KOKTEJLY 

Naše vybrané koktejly zatím uspokojily  každého. Kvalita si prostě cestu najde, lepidla a cumly neděláme. Bloody Mary, Margaritta, Martini Dry, Sidecar, Whisky Sour ... to jsou stálice koktejlového nebe. Máme i speciální koktejl Píchlá nota, na přání Black Russian a skvělou "Žárovku". Zatím rozsvítila každého!

Část koktejlů připravujeme v nealkoholické variantě "virgin". Tedy panenské a neposkvrněné pro někoho"odporným"  alkoholem. Nealkoholická je také naše domácí limonáda s meduňkou a okurkovou šťávou...! Podáváme nesycenou pramenitou vodu ve sklenici i ve džbánu s citronem a ledem. Pravou chuť chmele má opravdové a živé nealkoholické pivo Maisel! Jedinná nabídka v okolí.

od 85,- Kč

KÁVA A ČAJ

Kávu připravujeme ve špičkovém švýcarském přístroji JURA Impressa E8 s revoluční technologií P.E.P. , která zajistí espresso a ristretto v opravdu nejlepší kvalitě. Podáváme kávu Bazzara, vyváženou směs Arabiky a Robusty pro lahodnou pěnu a plnou chuť. Čaj máme ve čtyřech příchutích, a to výhradně značkový anglický Twinings.

od 35,-  Kč