BAR VÁS PŘEKVAPÍ!

STÁČENÁ VÍNA  / PŘÍVLASTKOVÉ SPECIÁLY

Nabízíme výběr kvalitních vín uskladněných v hlubokém stoletém sklepě. Stáčená vína: suchý Ryzlink Vlašský, polosuchý Tramín,  červený suchý Cabernet Sauvignon. Prvotřídní vína podáváme s péčí v předchlazené vinné karafě. V sedmičkách nabízíme vybraná přívlastková vína z Moravy, Itálie a Španělska. Stačí ochutnat a vrátíte se ...!

PIVA PLZEŇ A MAISEL

Pivo nejdříve uskladníme a nejméně 10 dní necháme odpočívat ve sklepě, zvolna ho vytemperujeme na zhruba 12 stupňů a s láskou pošleme na pípu. Plzeň je křišťálově jantarová s poctivým řízem, živý nefiltrovaný Maisel Weisse je "tankový" s čepicí a pěnou jako smetana. Trubky nám pravidelně čistí Prazdrojem autorizovaná firma a celkový výsledek je dokonalý. Říz, teplotu a plnost chuti si chválí všichni štamgasti. Co dodat? Přijďte ochutnat...

(Máme i speciály jako IPA atd. (Ale to už je vyšší liga...)

KOŘALKY, DESTILÁTY, LIKÉRY

Zde je nabídka pečlivě vybíraná. Zjistili jsme, že pít laciné panáky je horší, než si dát trochu méně, ale něčeho opravdu kvalitního. Tuzemáku, Fernetu a další klasice jsme však zůstali věrní.  Kdo má rád slivovici, nabízíme kromě "budíku" také Kosher a unikátní číslované lahve Vizovice Limited edition. Specializujeme se na maltové whisky (viz níže)ale máme i prémiové rumy:  mj. Diplomático 15l, President 15l, Zacapa 25l, Plantation 23L, tequilly: Gold i Silver Reposado, Don Julio..., pravou ruskou vodku, giny: Hendrick's, Bombay...pravé bourbony Wild Turkey..., irskou whiskey,  Jack Daniel's , francouzské koňaky Hennessy VS i Martel VSOP.. 

Zvláštní pozornosti náročnějších zákazníků se těší kompletní řada nejlepších skotských Single Malt Whisky! To o čem jinde možná ani neslyšeli, u nás najdete přímo na baru. Ať je to Ardbeg, Laphroig, Lagavulin, Talisker, Dalwhinnie, Glenmorangie, Oban, Bowmore a další lahůdky. Single malty servírujeme na nejvyšší úrovni, v originálním skle a ty kouřové s kouskem hořké čokolády.. 

KOKTEJLY 

Naše vybrané koktejly zatím uspokojily  každého. Kvalita si prostě cestu najde, lepidla a cumly neděláme. Bloody Mary, Margaritta, Martini Dry, Sidecar, Whisky Sour ... to jsou stálice koktejlového nebe. Máme i speciální koktejl Píchlá nota, na přání skvělou "Žárovku".  Ta zatím rozsvítila každého!

Část koktejlů připravujeme v nealkoholické variantě "virgin". Tedy panenské a neposkvrněné pro někoho "odporným"  alkoholem. Nealkoholická je také naše domácí limonáda s meduňkou a okurkovou šťávou, melounová ...! Podáváme nesycenou pramenitou vodu ve sklenici i ve džbánu s citronem a ledem. Pravou chuť chmele má opravdové a živé nealkoholické pivo Maisel! Jedinná nabídka v okolí.

KÁVA A ČAJ

Kávu připravujeme ve špičkovém švýcarském přístroji JURA Impressa E8 s revoluční technologií P.E.P. , která zajistí espresso a ristretto v opravdu nejlepší kvalitě. Podáváme kávu Bazzara a Lavazza - vyváženou směs Arabiky a Robusty pro lahodnou pěnu a plnou chuť. Čaj máme v několika příchutích, a to výhradně značkový anglický Twinings.