Aktuálně na programu:

Filip Šimandl - Autorský recitál

Akustický recitál písní Filipa Šimandla který vás zaujme nejen zhudebněnými příběhy a texty, ale také skvělým folkrockovým doprovodem. V klubu je to další premiéra měsíce..

PÁTEK 15. 10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ


David Koucký - Bluegrassové ozvěny

David Koucký, známý ze spolupráce mj. s Děda Mládek Illegal Band, se v klubu představí v sólovém vystoupení bluegrassových balad a vlastních písní..

SOBOTA 16. 10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ

Michal Šnajdr - Kytara mezi kontinenty

Skvělé kytarové aranže světově uznávaného Tommyho Emmanuela, vlastní skladby, covery a další kytarové lahůdky ve stylu fingerpicking - stylu hry, který proslavil například Chet Atkins a další. Nadmíru příjemný zážitek pátečního večera.

PÁTEK 22.10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ

E.V.A. - Písně z duše

VEČER ŠANSONŮ A PÍSNÍ  - E.V.A. zazpívá co určitě neznáte, ale i co dobře znáte. Večer live coverů a písní pro vás v bohatém koktejlu rytmů a melodií. Tutovka pro sobotní večer. 

SOBOTA 23. 10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ

Patrik Czuczor - Kytara 

Vynikající a v Doksech dobře známý kytarista, kerý působil na místní ZUŠ, se po úspěšném zářijovém koncertu představí v klubu znovu. Zazní skladby pro klasickou kytaru i několik věcí ze španělské kytarové školy.

PÁTEK 29.10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ

Chicago Blues - Martin Beran

Již pravidelné vystoupení oblíbené bluesové formace žánru Chicago blues, West-coast v tradici 50.a 60. let, inspirované hráči jako byl Freddie King, T-Bone Walker, Magic Sam a další. Bluesová klubovka jak má být!

SOBOTA 30. 10. 21 hod. - klub otevíráme ve 20 hod.

VSTUP VOLNÝ

Náplavy sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Stejně jako místní a rodáky z Doks zveme do klubu i vás!