Každou sobotu pro vás živě hrají skvělí muzikanti a my na baru se můžeme přetrhnout!  Co víc si přát? 

30.9. / 20:00 - JAZZBAKERS

Jazzová formace pod vedením Jiřího Homoly známá již léta z českolipské jazzové scény se představí znovu v Doksech. Kapela vznikla spontánně zhruba před 15 lety z účastníků Letní jazzové dílny Karla Velebného ve Frýdlantě. Současná sestava muzikantů v čele s půvabnou Lucií Knoblochovou má v repertoáru nejen jazzové standardy, ale i písničky, které s jazzem nějak souvisí. Vystoupení JazzBakers vždy stojí za návštěvu!  Vstupné dobrovolné.


7.10. / 20:00 - Anita MuscariaV tomto výjimečném hudebním projektu se představí Anna Matlová, flétna a zpěv a Martín Levallois, argentinský kytarista žijící v Praze. V repertoáru zazní brazilská jazzová muzika... bossa nova a samba a vůbec latinskoamerické jazzové skladby...bolera, venezuelské a peruánské valtzy i argentinské tango! 

Vstupné dobovolné.14.10. / 20:00 Luděk Havel 
Virtuózní pianista a aranžer LUDĚK HAVEL vás provede časem i místy v nezapomenutelných jazzových standardech a filmových melodií. Nebude chybět Frank Sinatra, Nat King Cole a další... Luděk Havel je stříbrný pianista České republiky z roku 2015, doprovázel a doprovází mnoho hvězd, Hanu Hegerovou nevyjímaje.. Skvělý zážitek v milém klubu právě pro pro vás. Vstupné je dobrovolné... 


"Náplavy" sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se zatím tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Stejně jako rodáky z Doks zveme do klubu i vás!