POZOR: Opět připravujeme oblíbené hudební večery !  A vzhledem k době, která byla a je těžká pro každého, nebudeme v létě vybírat vstupné!  

 Oldies music, Jazz, Blues, Karaoke, Výherní akce na baru - Jack Daniels, Bacardí, Johny Walker a spousta další dobré zábaby a kvalitních drinků (viz nabídka baru). A hlavně: Pravidelné večery s živou hudbou!

Luděk Havel - Piano jukebox

Páteční večer v Píchlé Notě doprovodí skvělý pražský pianista Luděk Havel v novém formátu "Piano jukebox"! Luděk má obrovský repertoár, a tak splní snad veškerá vaše hudební přání. VSTUP VOLNÝ!

pátek 10.7. - 20:00

Martin Beran Blues TrioMladá pražská kapela v čele s kytaristou a zpěvákem Martinem Beranem, nastupuje na českou bluesovou scénu. Přijďte si poslechnout tzv. Chicago blues, West-coast v tradici 50.a 60. let, inspirované hráči jako byl Freddie King, T-Bone Walker, Magic Sam a další. Bluesová klubovka jak má být!

VSTUP VOLNÝ

sobota 18.7. - 20:00

Náplavy sobě! Přistěhovali jste se k Máchovu jezeru a cítíte se trochu jako cizinci? Nevíte kam jít dnes večer? Nikoho v okolí neznáte? Přijďte mezi nás!