POZOR: Opět připravujeme sobotní večery s živou hudbou !  

A vzhledem k době, která je těžká pro každého, nebudeme vybírat vstupné!  

 V pátek: Oldies music, Jazz, Blues, Karaoke, Výherní akce na baru - Jack Daniels, Bacardí, Johny Walker a spousta další dobré zábaby a kvalitních drinků (viz nabídka baru). 

HIS 15 - tentokrát s hosty!

Živě trocha blues, jazzu a beatu s pražskými  HIS 15 a zpěvačkou EvA. 

Překvapením večera tentokrát budou  profi-hudební hosté! 

Přijdte k nám strávit nezapomenutelný  live music večer.

Prémie: Každý 9 -tý  host dostává 

zdarma CD kapely!


Sobota 8.8. - 20:00
VSTUP VOLNÝ!

Luděk Havel - mimořádná narozeninová session!

Stříbrný pianista ČR za rok 2015 Luděk Havel je nejen naším stálým interpetem v projektu Piano jukebox, ale tento den také oslavencem: 5x7 let na světě, 4x7 let u piana! 
Ozdobou otevřené narozeninové party budou i vzácní hosté z hudební branže. Bude to večer plný poctivé hudby a překvapení. Můžete být u toho! Stačí si rezervovat místa. 
Pátek 14.8.- 20,00
VSTUP VOLNÝ

Vláďa Málek - písně bez opony 

Vláďa Málek - bezprostřední kytarista a vyprávěč - je ozdobou severočeské hudební scény. Již podruhé vystoupí v našem klubu, tentokrát v pořadu Písně bez opony. Jeho zpěv s kytarou je otevřenou reflexí na současný svět a zároveň osobní výpovědí vlastního života. Je tak trochu Bobem Dylanem severu a jeho recitál vás nejen osloví, ale dodá i sílu a optimismus do dalších dnů. A to je přesně to, co potřebujeme!

SOBOTA 15.8. 20:00 - VSTUP VOLNÝ

Náplavy sobě! Přistěhovali jste se k Máchovu jezeru a cítíte se trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? Přijďte mezi nás!