V sobotu pro vás živě hrají vždy skvělí muzikanti a my na baru  kouzlíme... Co víc si přát? 

Listopad / Prosinec 2022:

 FILIP ŠIMANDL - VEČER S KYTAROU

Máte rádi písničky s kytarou? Tak tenhle večer je právě pro vás! Filip Šimandl je skvěký folkový muzikant a jeho písně jsou originální. Texty mluví o životě, chvílemí jsou plné humoru a nadsázky. Pokud nemáte program na sobotu a chcete strávit příjemný klubový večer s živou hudbou, jste srdečně zváni. 

Sobota 26.11. 20:00 - Vstup volný

Domi - autorský recitál!

V sobotu 3. prosince ve 20,30 vystoupí v klubu v premiérovém autorském recitálu mladá talentovaná zpěvačka a kytaristka Dominika Křížová! Její zpěv vás okouzlí, stačí nás navštívit. Vstup je volný, těšíme se na vás. 

Sobota 3.12. - 20:30 - Vstup volný

P.S. Koncert Jany Fabiánové z technických důvodů rušíme.

DARJA KUNCOVÁ & LUDĚK HAVEL

Další session Darjy Kuncové a Luďka Havla je tady! Čekájí nás nejen krásné jazzové standardy, ale i scattová sóla Darjy, virtuózní klavírní party Luďka, čeká nás prostě další z nezapomenutelných večerů! Vstupné je dobrovolné, tak si rezervujte místa včas.

Sobota 10.12. 20:00 

STARS TRIBUTE ACOUSTIC - HITY 90. LET

Kapela Stars Tribute Acoustic vznikla v době lockdownu, původně jako akustické duo, čistě z potřeby zahrát si alespoň pár oblíbených písniček. S.T.A. založil kytarista Olda Trefil známý také jako Trifid z kapely Debustrol a zpěvák Honza Tříška z kapely Syndrom. Oba rovněž působí v kapele No Jam, která hraje skladby amerických Pearl Jam. Po krátké době se k těmto dvěma hudebníkům připojil perkusionista a cestovatel Jirka Neumajer z kapely Feher Fekete Kerek.
Máte-li rádi hity 90. let, Pearl Jam, U2, Nirvana, R.E.M., Depesche Mode, Metallica... je to tip přesně pro vás! 

Sobota 27. 12. 20:00 - Vstupné dobrovolné.

 

Náplavy sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Stejně jako místní a rodáky z Doks zveme do klubu i vás!