Každou sobotu pro vás živě hrají skvělí muzikanti a my se na baru můžeme přetrhnout! Co víc si přát? 

sobota 25. března 20:00 - FOUSÁČ - AKORDEON 

Hudební tvorba písničkáře Fousáče se pohybuje na hranici folku a punku a jeho vystoupení jsou nabitá mužskou energií. Originální živou hudbu doplňují autentické texty plné syrové opravdovosti, v nichž se odráží vesnická filosofie a pohled na svět. V roce 2021 mu ve vydavatelství Guerilla Records vyšlo debutové autorské album s názvem Mým vesničanům. Vstupné dobrovolné.!

sobota 1.4. 20:30 - COFFEE DOE

Mladá talentovaná zpěvačka a kytaristka Coffe Doe v autorském recitálu! Její tvorba je na pomezí Indie Rocku a World Music a určitě stojí za vaší pozornost. Svoboda a nezávislost je v práci této mladé umělkyně opravdu originální a posilující. Vstupné dobrovolné.

sobota 8.4.  20:00   LUCIE KNOBLOCHOVÁ & LUDĚK HAVEL

Skvělý večer nestárnoucích evergreenů a jazzových standardů v živém podání sympatické Lucie Knoblochové a vynikajícího pianisty Luďka Havla. Večer, který vás nejen potěší na duši, ale i obohatí o mimořádný zážitek. Vstupné dobrovolné.

sobota 15.4.  20:00 - TROISS

Originální hudební trio (dvě kytary a zpěv) vystoupí s vlastní tvorbou na pomezí world music a jazzu. Kromě vlastních písní zazní i covery slavné francouzské zpěvačky ZAZ, šansony a slavné jazzové standardy. Pokud se podíváte na ukázky např.. na YouTube, bezpochyby vás to přesvědčí k návštěvě právě tohoto koncertu! Vstupné dobrovolné.

sobota 22.4.  20:00 - SAŠA

Svébytná písničkářka, harmonikářka a textařka Saša Niklíčková zahraje písně ze své poslední desky Zmačkané žena a přidá i něco navíc. Saša je umělkyně, která zaslouží pozornost ve všech směrech. Její texty mají značnou nápaditost, hlas podmanivé kouzlo a úhel svobodného ženského pohledu na život je v její tvorbě nejen rozpoznatelný, ale i inspirující. Vstupné dobrovolné.

sobota 29.4. / 20:00 - AMAZONKA TRIO & ERDELA

Amazonka trio spolu hraje od podzimu 2018. Základem jsou autorské písně písničkářky a jediné ženy v kapele Karolíny Štekrové(Amazonka). Jirka a Pavel mají už za sebou mnoho muziky, a tak každý přináší do písniček trochu to svoje...a to právě oba tyhle skvělé muzikanty v Amazonce opravdu baví. Zveme vás na folkový večer skupiny Amazonka trio společně s nezaměnitelnou písničkářkou Janou Erdelou Teriérovou. Večer písní s nádechem toulání a jarní atmosférou. Písní o věcech všedních i nevšedních… Koncert, kerý se v březnu pro nemoc nemohl uskutečnit pro fanoušky opakujeme. Vstupné dobrovolné.

"Náplavy" sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se zatím tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Stejně jako rodáky z Doks zveme do klubu i vás!