Každou sobotu pro vás živě hrají skvělí muzikanti a my na baru se můžeme přetrhnout!  Co víc si přát? 


2.12. / 20:00  The Scott Ibex Trio USA/CZ


Duchovní dítě mezinárodně uznávaného hudebníka Scotta Ibexe - Scott Ibex Trio, nabízí kreativní směs neoklasických, keltských, jazzových a bluesových motivů. Toto žánrově propojené představení získalo prestižní debut na Mandava Jazz Festival (2023) po boku renomovaného trumpetisty Maika Krahla. Trio mísí Ibexův sólový akustický fingerstyle a perkusivní guitarstep s originálními klavírními skladbami. 
Stevie Ray Vaughn řekl: "Nikdy nehraješ stejnou píseň dvakrát." A tak je to i v případě této kapely: S Petrem Smetanou na saxofon, Ivanem Paisrtem mladším na baskytaru a Scottem Ibexem na kytaru, klavír a někdy i zpěv je každý koncert opravdu jedinečným zážitkem!
V průběhu let Scott Ibex vystupoval s Ericou Brown (B.B. King), Clifford Adams (Kool and the Gang), Pato Banton (umělec nominovaný na Grammy), R. Carlos Nakai (umělec nominovaný na Grammy), Antoine DuFour (CandyRat Records), Michael Gulezian (Sony Music) a mnoha dalšími významnými umělci. Jeho hudba byla uvedena na MTV, síťové televizi, mezinárodních rozhlasových programech a mnoha dalších uznávaných mediálních vystoupemí. 

Tentokrát máme vzácnou možnost slyšet tento projekt v Doksech naživo! Vstup volný, tak neváhejte s rezervací.
9.12. / 20:00    HIS 15 - 40.th YEARS ANNIVERSARY CONCERT


Je to tu! Výroční koncert kapely, která už mnohokrát ani nevěřila, že to spolu 40. let vydrží. Ale stalo se! 

K 30. výročí jsme udělali CD, ke čtyřicátým narozenínám uspořádáme živý koncert pro fanoušky a všechny koho naše kapela baví. Žánrově se pohybujeme od jazzu, přes blues až po klasický bigbeat let minulých - Kalandra, Volek, Schelinger, Olympic, Přenosilová...  Ale třeba i Semafor, Ježek...


Těšíme se, že to spolu zas pořádně rozjedem. Vstup je volný  :)   

Poznámka: Tanec není v žádném případě zakázaný. 16.12. / 20:00  Patrik Czuczor - Christmas Guitar

Skvělý kytarista a učitel klasické kytary Patrik Czuczor po letním úspěšném turné na jihu Evropy vystoupí v Doksech v sólovém vánočním recitálu. Kromě nejslavnějších děl kytarových mistrů a skladatelů, přednese vlastní úpravy známých písní Beatles a skupiny ABBA, které nahrál pro 4eský rozhlas. V adventním čase samozřejmě zazní i vánoční motivy a melodie. Vstup volný.


"Náplavy" sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se zatím tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Nevadí, stejně jako "Doksáky"  zveme do klubu i vás!