Každou sobotu pro vás živě hrají skvělí muzikanti a my na baru se můžeme přetrhnout!  Co víc si přát? 

11.5. / 20:00 - JAZZBAKERS 

Už dlouho u nás tahle oblíbená českolipská a novoborská formace nevystoupila, a tak jsme moc rádi, že je to tu zas. :)  
Pod vedením pianisty Jirky Homoly ozdobí tento kvartet půvabná Lucie Knoblochová, původem také s České Lípy. Zazní jazzové standardy, ale i české swingové evergreeny, které známe od Vlasty Průchové, Evy Olmerové, Inky Zemánkové a dalších. 
Přijďte podpořit českolipskou jazzovou scénu a strávit v našem klubu další z nezapomenutelných večerů. Vstup volný!

18.5. / 20:00 - PŘÍZEŇ 

Kapela Přízeň se zaměřuje na styl folkové a country hudby. Skupina vznikla v roce 2017 a z původní začínající sestavy zbyl už pouze kytarista Honza Sladký. Kapela tak působí od roku 2022 v novém a zatím stálém obsazení. Zahrála si na festivalech jako je Jizerská Nota, Country na Vysoké, Uhelňácký Mlž, Country Sešlost, Křižanský mejdan, Víla Nisa, a další. Loni kapela vystoupila na vydařeném společném recitálu v Experimentálním studiu Liberec s kapelou Klekni (ta v našem klubu zahraje v září). 

Ohlášeny jsou ny tento večer písně Boba Dylana, George Harrisona, Simona & Garfankela, ale i krásné české covery J. Lenka, Nezmarů, Zuzany Navarové i Vladimíra Mišíka. Je opravdu nač se těšit a dobrá zpráva na konec: Vstup je volný!

25.5. / 20:00 - RAINCOAT QUARTET

Tahle kapela pod vedením Stefana Segiho působí na jazzové scéně už přes 7 let a v reportoáru má opravdové lahůdky světových velikánů žánru : M. Davis, J.Scofield, P. Metheney, J. Hammer a další. Její vystoupení v Praze v Obecním domě, v Balbínce a jinde jsou vždy skvělým jazzovým svátkem. V premiéře se nyní představí i na českolipsku - a to v Doksech v našem klubu! Je to výjimečná příležitost poslechnout si opravdovou kvalitu na dosah domova. Vstup je volný, rezervace doporučena. 

"Náplavy" sobě!

Chataříte, či jste se přistěhovali k Máchovu jezeru a cítíte se zatím tak trochu jako cizinci? Nevíte kam jít v sobotu večer? Nikoho v okolí neznáte? 

Nevadí, stejně jako "Doksáky"  zveme do klubu i vás!