Sámer Issa

Sámera Issu není třeba představovat, ale několik faktů stojí za to si připomenout! 

V roce 2004 se Sámer účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá Superstar, kde se umístil na 3. místě. Možná si vzpomenete na jeho Against All Odds od Phila Collinse, A Hard Day's Night od Beatles, nebo Billie Jean od Michaela Jacksona. 

Jeho první CD Busted ve stylu pop/r'n'b se prodalo 50 000 kusů a získalo během prvních 14 dní dvouplatinovou desku. Po úspěšné sólové dráze a spolupráci se jmény jako Gábina Osvaldová, Ondřej Brzobohatý, Ondřej Soukup, Radoslav Banga, Daniel Hádl a dalšími vydává další úspěšná CD. Mj. v roce 2011 album s názvem My Way, za které si už během jeho křtu v Praze převzal Zlatou desku.

Zúčastnil se mnoha mezinárodních soutěží, např. New Wave 2007. Z 8 000 přihlášených mladých zpěváků z celého světa byl do semifinále 169 účastníků vybrán i Sámer Issa. Úspěšně postoupil do finále, kde v silné mezinárodní konkurenci skončil na krásném 12 místě! Na této soutěží se mu splnil i velký sen: S legendárním soulovým zpěvákem Stevie Wonderem a s ostatními finalisty si na jednom pódiu zazpíval známý hit I Just Called To Say I Love You. Komu se to poštěstilo?

V klubu Píchlá Nota v Doksech vystoupí Sámer Issa na zvláštní pozvání živě v sólovém Vánočním koncertu. Máme se opravdu nač těšit, protože jeho součástí bude i autogramiáda!

Příjemnou náladu doplní jakostní vína. Samozřejmostí je vynikající pivo z tanku - živý bavorský Maissel Weisse, milá obsluha a bohatý bar!

Pátek 21. 12. 2018 - 20,00 hod.

Počet míst na tuto akci je omezen. Rezervaci míst a vstupenek doporučujeme udělat osobně 1. 12. od 19 hod. 

v klubu, či mailem zde: