Sámer Issa - Secret Summer Tour

Sámer Issa - léto na Mácháči! 

Přes den pláž, pro VIP plavba na plachetnici, na finále žhavý večer fanklubu! Tak tohle je pecka, která se jen tak nebude opakovat. Co pro to můžeš udělat ? Rezervuj si místo včas zde!

Sámera Issu není třeba představovat, ale několik faktů stojí za to si připomenout! 

V roce 2004 se Sámer účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá Superstar, kde se umístil na 3. místě. Možná si vzpomenete na jeho Against All Odds od Phila Collinse, A Hard Day's Night od Beatles, nebo Billie Jean od Michaela Jacksona. 

Jeho první CD Busted ve stylu pop/r'n'b se prodalo 50 000 kusů a získalo během prvních 14 dní dvouplatinovou desku. Po úspěšné sólové dráze a spolupráci se jmény jako Gábina Osvaldová, Ondřej Brzobohatý, Ondřej Soukup, Radoslav Banga, Daniel Hádl a dalšími vydává další úspěšná CD. Mj. v roce 2011 album s názvem My Way, za které si už během jeho křtu v Praze převzal Zlatou desku.

Zúčastnil se mnoha mezinárodních soutěží, např. New Wave 2007. Z 8 000 přihlášených mladých zpěváků z celého světa byl do semifinále 169 účastníků vybrán i Sámer Issa. Úspěšně postoupil do finále, kde v silné mezinárodní konkurenci skončil na krásném 12 místě! Na této soutěží se mu splnil i velký sen: S legendárním soulovým zpěvákem Stevie Wonderem a s ostatními finalisty si na jednom pódiu zazpíval známý hit I Just Called To Say I Love You. Komu se to poštěstilo?

V klubu Píchlá Nota v Doksech vystoupí Sámer Issa živě na soukromé akci fanklubu v rámci Secret Summer Tour. Máme se opravdu nač těšit, protože jeho součástí bude i VIP plavba po Máchově Jezeře s možností fotosession! 

A tohle je ta mahagonová kráska - plachetnice Alberta.🏄‍♀️ V příštích dnech bude spuštěna na vodu Máchova jezera, aby uvítala Sámera Issu a účastníky přátelské  VIP plavby před jeho letním vystoupením v Doksech. Délka 7,80 m, kajuta pro 6 osob, lednice s minibarem.... 🍾 Foto a možnost osobního rozhovoru během plavby na Mácháči! Taková příležitost se jen tak nebude opakovat! Tak neváhejte a pište si pro rezervaci a více informací. Místa jsou omezena časovými možnostmi týmu.. Moc se těšíme a všichni si to užijem..!🤩😍Sobota 27.7. 2019 - 20,00 hod.

Počet míst na tuto akci je omezen. Rezervaci míst doporučujeme co nejdříve  zde: