Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:O programu podrobněji:


sobota 4. ledna od 20 hod

JAN KYSELA - TALKING GUITAR, PRAHA

Virtuózní pražský kytarista Jan Kysela v novoročním koncertu jazzu, soulu, blues i mainstreamu. Aranže fenomenálního Australana Tommyho Emmanuela, Cheta Atkinse a dalších světově uznávaných kytaristů. Skvělá technika, vynikající zvuk australských kytar Maton! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 11. ledna od 20 hod.

EVA 

Sólistka HIS 15 Eva v samostatném recitálu písní Hany Hegerové, Jaroslava Ježka, Josefa Kainara a dalších pokladů českého šansonu a swingu. Můžete se těšit také na známé písně Semaforu a několik lahůdek z české beatové a popové scény zlatých šedesátých let, například hity Ivonny Přenosilové, Heleny Vrtichové a dalších. 

sobota 18. ledna od 20 hod.

ODD GIFTS - ALTERNATIVNÍ POP, PRAHA

THE ODD GIFTS je kapelou a sólovým projektem Ondřeje Galušky, kytaristy, pozounisty, zpěváka a spoluautora písní skupiny EGGNOISE, s níž nahrál čtyři alba, která si vysloužila nominace na nejrůznějších českých i zahraničních hudebních cenách. Naživo v projektu vystupují špičkoví muzikanti Jaryn Janek, Michael Nosek a Jan Mizler. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 25. ledna od 20 hod

MARTIN BERAN TRIO - CHICAGO BLUES, PRAHA

Mladá pražská kapela v čele s kytaristou a zpěvákem Martinem Beranem, nastupuje na českou bluesovou scénu. Přijďte si poslechnout tzv. Chicago blues, West-coast v tradici 50.a 60. let, inspirované hráči jako byl Freddie King, T-Bone Walker, Magic Sam a další. Blesová klubovka jak má být! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

pátek 31. ledna od 20 hod

TIME REBORN & THE HILLS MOVER, BELGIE

Vynikající akustický projekt belgického kytaristy a zpěváka Grégoire Fraye The Hills Mover vychází z vlastní poetiky. Po dvou EP ("Dead Notes" a "Winter Shade") a spolupráci s kanadským skladatelem Eamonem McGrathem (Shadows on the Night) nyní vyráží na nové evropské turné, jehož součástí se s hrdostí stanou i Doksy! Jako předkapela vystoupí známá českolipská formace Time Reborn. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.