Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:O programu podrobněji:

sobota 3. srpna od 21 hod.

KARAOKE PARTY

Přijďte si s námi amatérsky zazpívat. Připravili jsme pro vás přes 200 karaoke hitů ze světa i z domova. Můžete soutěžit o nejlepšího zpěváka, zpěvačku, duo, trio... Cenou pro vítěze drink zdarma! Vstup volný! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 10. srpna od 21 hod.

HIS 15 - PÍSNĚ SEMAFORU, V+W, OLD BEAT

Písně Semaforu, rockové kousky české beatové scény 60. a 70. let (Olympic, Petr Novák, K. Kahovec, J. Schelinger, Miki Volek, Petr Kalandra, Vladimír Mišík) a trocha jazzu od Jaroslava Ježka! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 17. srpna od 21 hod.

THOSE TWO BOYS - LIVE

Duo mladých a talentovaných muzikantů z Doks, Tadeáš Valeš a Patrik Dvořák se opět představí se slavnými covery kapel Commodores, REM, Pearl Jam, Prince, Pink Floyd, David Bowie ...! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 24. srpna od 21 hod.

BLUE MOOD

Pražská bluesová kapela známá například z klubu Ungelt zahraje kromě autorských skladeb oblíbené pecky od Joe Bonamassy, Robbena Forda, Buddy Guye, Erica Claptona, B.B Kinga, Marka Knopflera, Johny Langa, Garyho Moore a dalších ... Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 31. srpna od 21 hod.

JANA FABIÁNOVÁ & JAZZ APPEAL USA/CZ

Můžete se těšit na silné melodie i svěží swing, bossu či sambu. . V programu zazní i skladby s nádechem gospelu či soulu... vše spojené do harmonického celku skrze sametový alt Jany Fabiánové, která se po úspěšném působení v USA vrací do Evropy. To vše za doprovodu vynikajících hudebníků: Radka Krampla (vibrafon), Jiřího Růžičky (klavír), Václava Kupky (kontrabas) a Jiřího Pěluchy (bicí). Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.