Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:


O programu podrobně:

sobota 12. ledna od 20 hod.

FLAMENCO AL NORTE - hudebně taneční pořad

Flamenco al Norte v Jazz klubu Píchlá nota Doksy - večer v rytmu flamenca! Tanec, hudba, povídání o flamencu a dobré pití - OLÉ!! Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

pátek 18. ledna od 20 hod.

KARAOKE - hudební pořad

Přijďte se do Píchlé Noty alespoň nachvíli pocítit jako "hvězda popu", zazpívat si a možná vyhrát džbánek dobrého vína. Připravili jsme pro vás více než 200 světových hitů, ale také pecky české popové a rockové scény! Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

sobota 19. ledna od 20 hod.

DARJA KUNCOVÁ JAZZ TRIO

V podání známé jazzové interpretky Darjy Kuncové si vychutnáme oblíbené jazzové standardy s vynikajícím doprovodem profesionálních jazzmenů Víta Fialy - kontrabas a Jiřího Růžičky - piano. ŽIVÁ HUDBA! Info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

pátek 25 ledna od 20 hod.

OLDIES MUSIC - večer hudby

K tanci i poslechu oldies 60.-80. let - E. Presley, ABBA, BoneyM a další... Rezervace na: www.pichlanota.cz - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

sobota 26. ledna od 20 hod.

POZNEJ KAPELU - komponovaný pořad

Za každých pět uhodnutých kapel, či zpěváků drink ZDARMA! Soutěžit mohou - ale nemusí stoly i jednotlivci, vyhrává první správná odpověď. Co uhodnem, to si vypijem! :)) Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

sobota 2. února od 20 hod.

KARAOKE - hudebně zábavný pořad

Přijďte se do Píchlé Noty alespoň nachvíli pocítit jako "hvězda popu" a pokud budete mít chuť, zazpívat si s námi. Připravili jsme pro vás více než 200 světových hitů, ale také pecky české popové a rockové scény! Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

pátek 8. února od 20 hod.

VEČER U PIANA - živá hudba

Příjemný večer u džbánku dobrého vína doprovodí nestárnoucí šlágry a swingovky 30. a 40. let v původním podání Jiřího Vodňanského. Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

sobota 9. února od 20 hod

JAZZ ELEMENTS PRAHA - live koncert

Vynikající pražská jazzová zpěvačka Barbora Šedivá, absolventka VOŠ Jaroslava Ježka a Pražské konzervatoře je známá nejen z divadla Semafor, či jako sólistka orchestru Karla Vlacha, ale i jako dabérka ve filmových rolích Rebelka, Popelka a dalších.. V klubu se představí s jazzovým doprovodem známých umělců: Nicholas Roy Arthofer (USA) trubka a Jan Pudlák (CZ) piano. Rezervace míst a více informací na: www.pichlanota.cz. JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy


sobota 16. února od 20 hod.

OLDIES HITY ŽIVĚ!

Živý koncert nestárnoucích hitů, které určitě znáte! Osvobozené divadlo, Semafor, trocha jazzových standardů, ale i poklady českého folku a rocku: P. Kalandra, Vl. Mišík, J. Schellinger, Olympic, P. Sedláček ... Již tradičně v podání kapely HIS 15! Rezervace na: www.pichlanota.cz - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

pátek 22. února od 18 hod.

JAZZOVÝ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ

Žácí místní ZUŠ se již podruhé představí v jazzovém kocertu. Přijďte mladé a telentované umělce podpořit v jejich odvaze hrát tento náročný a živý žánr!Rezervace na: www.pichlanota.cz a tel: 606 536 520 - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUP VOLNÝ!

sobota 23. února od 20 hod.

JITKA VRBOVÁ

V podání dnes už ikony jazzového altu a nestárnoucí Jitky Vrbové zazní ty nejlepší swingovky za doprovodu kytary Jaroslava Šindlera, učitele mladé generace vynikajících kytaristů na pražské "Ježkárně" a kontrabasu jazzmana s mezinárodní zkušeností Pavla Šlosara, skvělého hráče a improvizátotora s širokým záběrem od jazzu k mainstreamu! Info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.