Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:O programu podrobněji:


sobota 21. září od 20 hod.

LADY PRAGA - JAZZ LIVE

Koncert pražské jazz-funkové kapely připomene nové CD Bez retuší. Tvorba kapely se zpěvem Veroniky Bergmanové osciluje na pomezí funku, rocku, jazzu i šansonu. Tohle stojí za pozornost! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 28. září od 20 hod.

MERTA & HRUBÝ

Po velmi úspěšném dubnovém vystoupení se poštěstilo znovu pozvat dvě opravdové legendy české folk-rockové scény: Vladimíra Mertu a Jana Hrubého! Mertovy nadčasové a poetické texty s virtuózním doprovodem kytary ozdobí nezaměnitelné housle Jana Hrubého. Klubový koncert, který by vám rozhodně neměl ujít! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 5. října od 20, 00 hod.

TIME REBORN - RECITÁL

Time Reborn Václava Nováka s mladou talentovanou zpěvačkou Dominikou Křížovou z České Lípy zahraje kromě vlastních písní také netradiční rockové covery a poetické old-timové balady. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 12. říjnaod 20 hod.

HIS 15 - PÍSNĚ SEMAFORU, BLUES & ROCK

Písně Semaforu, rockové kousky české beatové scény 60. a 70. let (Olympic, Petr Novák, K. Kahovec, J. Schelinger, Miki Volek, Petr Kalandra, Vladimír Mišík) a trocha jazzu od Jaroslava Ježka! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 19. října 20 hod.

BANWORKS - ROCK V KLUBU

Mladá rocková kapela z České Lípy pod vedením Petra Sládka (zpěv, kytara) zahraje živě to nejlepší z vlastní autorské tvorby. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

Sobota 26. října 20 hod

BARBORA VÁGNEROVÁ

Jazzové standardy, písně Ety James, Elly Fitzgerald a dalších hvězd swingu i mainstreamu v podání vynikající Barbory Vágnerové s doprovodem a zpěvem skvělého klavíristy Luďka Havla. Zajímavý projekt, který stojí za návštěvu! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.