Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:


O programu podrobněji:

sobota 1. června od 20 hod.

HIS 15 - PÍSNĚ SEMAFORU, V+W, OLD BEAT

Písně Semaforu, rockové kousky české beatové scény 60. a 70. let (Olympic, Petr Novák, K. Kahovec, J. Schelinger, Miki Volek, Petr Kalandra, Vladimír Mišík) a trocha jazzu od Jaroslava Ježka! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 8. června od 20 hod.

THOSE TWO BOYS - LIVE

Duo mladých a talentovaných muzikantů z Doks, Tadeáš Valeš a Patrik Dvořák se po úspěšné dubnové premiéře opět představí se slavnými covery kapel Commodores, REM, Pearl Jam, Prince, Pink Floyd, David Bowie ...! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 15. června od 20, 00 hod.

PETRA BOŠTÍKOVÁ - PIANO

Zpěvačka, pianistka a šansoniérka, která nedávno absolvovala koncertní turné po Francii, vystoupí se svým recitálem plným šansonů, blues i soulu. Připomene-li vám Petra Edith Piaf, Evou Olmerovou nebo Radůzu, nebude to určitě náhoda. V premiéře nyní v Doksech! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 22. června od 20,00 hod.

JAN KYSELA - TALKING GUITAR

Virtuózní pražský kytarista Jan Kysela v jazzu, soulu, blues i mainstreamu. Aranže fenomenálního Australana Tommyho Emmanuela, Cheta Atkinse a dalších světově uznávaných kytaristů. Skvělá technika, vynikající zvuk kytar Maton, lahůdka! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 29. června od 20 hod.

DARJA KUNCOVÁ IN JAZZ

Darju Kuncovou, vyhledávanou zpěvačku v půlce republiky, není třeba dlouze představovat. Zajímavá však bude tentokrát kapela - na piano Darju doprovodí Jiří Růžička ( Melody Makers Ondřeje Havelky, Big Band Rádia Praha, vokální kvartet The Swings, doprovázel Vlastu Průchovou...) a na kontrabas Dušan Hanzlík ( Karlovarský symfonický orchestr, The Swings, Tony Viktora Jazz Group, FOK) Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy