Jazz club Píchlá Nota Doksy - podrobný program:


O programu podrobněji:

sobota 23. března od 20 hod.

MyL - LIVE KONCERT

Vystoupení talentované dokské kapely MyL ve složení E. Pospíšilová, M. Machytka, P. Dvořák a T. Valeš. Nápadité aranže, melodické linky a zajímavý zpěv Elišky slibují nevšední zážitek. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 30. března od 20 hod.

JAN KYSELA - FINGERPICKING QUITAR

Uznávaný pražský kytarista Jan Kysela nás provede několika žánry - jazzem, soulem, blues... V sólovém koncertu zazní aranže slavného australského virtuóza Tommyho Emmanuela a dalších světových hráčů na tento oblíbený nástroj. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 6. dubna od 20, 00 hod.

LUDĚK HAVEL - PIANO

Vynikající pražský pianista a zpěvák Luděk Havel připomene v živém koncertu slavné filmové melodie. Zazpívá i slavné evergreeny a zahraje na přání hostů vaše oblíbené melodie! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

pátek 12. dubna od 20 hod.

THOSE TWO BOYS - PREMIÉRA KONCERTU

Duo mladých a talentovaných muzikantů z Doks, Tadeáš Valeš a Patrik Dvořák se živě představí se slavnými covery kapel Commodores, REM, Pearl Jam, Prince, Pink Floyd, David Bowie ...! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy. VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

sobota 13. dubna od 20 hod.

HIS 15 - PÍSNĚ SEMAFORU, BLUES & ROCK

Písně Semaforu, rockové kousky české beatové scény 60. a 70. let (Olympic, Petr Novák, K. Kahovec, J. Schelinger, Miki Volek, Petr Kalandra, Vladimír Mišík) a trocha jazzu od Jaroslava Ježka! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 20. dubna od 20,00 hod.

20DEKA DUŠE - VLADIMÍR MIŠÍK REVIVAL BAND

Tato úspěšná liberecká kapela se již několik let aktivně věnuje slavným písním neméně slavné ikony české folkové a rockové scény. Připomene slavné písně z nejlepších Mišíkových alb. Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.

sobota 27. dubna od 20,00 hod.

VLADIMÍR MERTA & JAN HRUBÝ

Premiérový koncert dvou legend naší folk-rockové scény. Mertovy nadčasové a poetické texty s kytarou umocní nezaměnitelné housle Jana Hrubého. Koncert, který by vám rozhodně neměl ujít! Rezervace a info: www.pichlanota.cz a FB @pichlanota - JAZZ KLUB PÍCHLÁ NOTA, Panská 207, Doksy.