Petra Vlková Trio

Jako mnoho jiných začínala i Petra Vlková na jazzových standardech a samozřejmě se jim i nadále v několika projektech věnuje. Viz program Famous Swing Melodies v pražské Redutě. Nyní si také sama píše texty i hudbu a tento projekt nazvala prostě Moje písně.

V  jazzklubu u Máchova jezera se tato známá a svébytná pražská interpretka představí poprvé. Kromě klasických swingových standardů zazpívá také jazzové cover verze písní Michaela Boltona, Crystala Waterse, Bee Gees, Stevieho Wondera, Taylor Dayne, Carol Kinga, Eltona Johna, Marvina Gaye, Queen a Beatles!

"Jazz je vyústění mojí touhy po hudební svobodě," uvedla Petra nedávno v pořadu Jazzotéka na ČRo.

"Když zpívám, jsem šťastná. Jazzový přístup je pro mě nejvíc - tvořivost a svoboda, a taky černošská hudba - živočišno a emoce. Prostě si to chci užít...", píše na svých FB stránkách.

Více o Petře na:  https://petravlkova.com 

Petru doprovodí známý pražský kontrabasista Pavel Šlosar a na kytaru se představí jeden z nejlepších žáků Ježkovy akademie v oboru Jakub Duša

Tak si to s námi v sobotu 24. března přijďte užít!

Jazz klub Píchlá Nota 24.3. - 20,00.

Klub pro vás otevíráme už v 19 hodin, není však velký. Rezervace míst se vám určitě vyplatí! Těšíme se na Vás a na tento koncert...