Darja Kuncová Trio 16. prosince 2017

Darja X-mas Jazz

Darja Kuncová je vyhledávanou jazzovou zpěvačkou a pravidelně vystupuje na mnoha koncertech v Čechách, na Moravě i v zahraničí. V prosinci se představí v dokském jazz klubu s několika proslavenými jazzovými standardy, ochucených atmosférou Vánoc. Lahůdkou jistě budou i kytarová sóla a doprovod Jaroslava Šindlera a swingové šlágry a evergreeny ozdobené sametovým hlasem jedné z nejlepších současných jazzových zpěvaček Darjy Kuncové se tak zcela jistě stanou nezapomenutelným zážitkem. Nenechte si proto ujít předvánoční koncertu pro přátele a hosty v Jazz klubu Píchlá Nota v Doksech!

Je nám ctí, že můžeme toto trio uvítat ve složení: 

  • Darja Kuncová, jedna z hvězd pražské jazzové scény a pokračovatelka stylu Evy Olmerové. Byla a je žádaná mnoha kapelami: Steamboat Stompers, Crazy Boys, Swing Revival Praha, Old Timers Jazz Band, Metropolitan Jazz Band, Traditional Jazz Studio Pavla Smetáčka, Melody Makers, Bridge Band, Jazz Collegium Boba Zajíčka, Classic Jazz Memorial, Golden Swing, Polydor Sextet, Dixieland pražských aviatiků, Jazz Spirit, Jazz Feeling... Zpívala v USA, Nizozemí, Dánsku, Švédsku, ve Francii a samozřejmě i v Německu a Rakousku. 
  • Kytarista a profesor Konzervatoře Jaroslava Ježka  Jaroslav Šindler, žák klasika českého soudobého jazzu Karla Velebného a spoluhráč fenomenálního Jiřího Stivína, je dnes již legendou hry na jazzovou kytaru. Jeho škola hry ovlivnila řadu soudobých jazzových kytaristů a jeho vystoupení jsou vždy silným zážitkem! Jeho četné koncerty na evropských i světových scénách jsou toho nezpochybnitelným důkazem - https://goo.gl/BWQ2Ry
  • Renomovaný pražský hráč na kontarabas Václav Kupka, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, vystupoval například s Washboard Banjo Bandem po celé republice, ale i v Anglii, Francii, Německu a Rakousku. Nyní působí v Old Fashiom Triu, kde pravidelně Darju Koncovou doprovází.

Jsme hrdí na to, že se nám toto jazzové trio představí v Jazz klubu Píchlá Nota Doksy!

https://www.darjakuncova.cz/index.php/verejne-koncerty

Píchlá Nota 16.12. 2017 - 20,00 hod.