Darja Kuncová Trio 28. července 2018

Darja Jazz Trio

Darja Kuncová je vyhledávanou jazzovou zpěvačkou a pravidelně vystupuje na mnoha koncertech v Čechách, na Moravě i v zahraničí. V červenci se představí v dokském jazz klubu s několika proslavenými jazzovými standardy, ochucených atmosférou léta. Lahůdkou jistě budou sóla a pianový doprovod Luďka Havla, který se v Doksech již představil v létě 2017 s Jitkou Vrbovou a  doubble bass sóla Pavla Šlosara, který je v poslední době v našem klubu doslova na roztrhání . :) 

Swingové šlágry a evergreeny v podání sametového altu jedné z nejlepších současných jazzových zpěvaček Darjy Kuncové se jistě stanou nezapomenutelným zážitkem. Nenechte si tento letní jazzový svátek pro přátele a hosty Jazz klubu Píchlá Nota v Doksech rozhodně ujít!

Darja Kuncová, 

jedna z hvězd pražské jazzové scény a pokračovatelka stylu Evy Olmerové. Byla a je žádaná mnoha kapelami: Steamboat Stompers, Crazy Boys, Swing Revival Praha, Old Timers Jazz Band, Metropolitan Jazz Band, Traditional Jazz Studio Pavla Smetáčka, Melody Makers, Bridge Band, Jazz Collegium Boba Zajíčka, Classic Jazz Memorial, Golden Swing, Polydor Sextet, Dixieland pražských aviatiků, Jazz Spirit, Jazz Feeling... Zpívala v USA, Nizozemí, Dánsku, Švédsku, ve Francii a samozřejmě i v Německu a Rakousku. 

Jsme hrdí na to, že se nám toto jazzové trio představí také 

v Jazz klubu Píchlá Nota Doksy!

https://www.darjakuncova.cz/index.php/verejne-koncerty

Píchlá Nota 28.7. 2018 - 21,00 hod.