Darja Kuncová Jazz Trio Praha 21.12. 2019

Darja Kuncová Jazz Trio

Darja Kuncová je vyhledávanou jazzovou zpěvačkou a pravidelně vystupuje na mnoha koncertech v Čechách, na Moravě i v zahraničí. V lednu se v profesionálním jazzovém triu opět představí v dokském jazz klubu Píchlá Nota.

Swingové šlágry a evergreeny v podání jejího sametového altu určitě stojí za pozornost. Nenechte si vánoční jazzový svátek v Doksech rozhodně ujít!

Darja Kuncová, 

jedna z hvězd pražské jazzové scény a pokračovatelka stylu Evy Olmerové. Byla a je žádaná mnoha kapelami: Steamboat Stompers, Crazy Boys, Swing Revival Praha, Old Timers Jazz Band, Metropolitan Jazz Band, Traditional Jazz Studio Pavla Smetáčka, Melody Makers, Bridge Band, Jazz Collegium Boba Zajíčka, Classic Jazz Memorial, Golden Swing, Polydor Sextet, Dixieland pražských aviatiků, Jazz Spirit, Jazz Feeling... Zpívala v USA, Nizozemí, Dánsku, Švédsku, ve Francii a samozřejmě i v Německu a Rakousku. 

Darju na piano doprovodí vynikající Jiří Růžička ( Melody Makers Ondřeje Havelky, Big Band Rádia Praha, vokální kvartet The Swings, doprovázel Vlastu Průchovou...) a na kontrabas Dušan Hanzlík ( Karlovarský symfonický orchestr, The Swings, Tony Viktora Jazz Group, FOK).

https://www.darjakuncova.cz/index.php/verejne-koncerty

Píchlá Nota 21.12. 2019 - 20,00 hod.