Jitka Vrbová Trio

JITKA VRBOVÁ 

Jitka Vrbová patří mezi naše přední jazzové zpěvačky již řadu let. U vydavatelství Multisonic natočila v minulých letech šest sólových desek a další jednotlivé nahrávky. Známé jsou i její duety s Tony Brychem, vysílané opakovaně na ČT:   https://www.youtube.com/watch?v=rYlZyA7kAFo

Zpívat začala s různými pražskými amatérskými kapelami. Její první jazzové nahrávky se objevily začátkem osmdesátých let u vydavatelství Supraphon v doprovodu souboru Hot Jazz Praha. Tento kapela vznikla v roce 1958 a u jejího zrodu byl saxofonista Stanislav Chmelík. 

Jitka Vrbová koncertuje aktivně dodnes a 28. dubna 2018 vystoupí opět v Jazz klubu Píchlá Nota v Doksech! A jak jinak, než s večerem nestárnoucích jazzových standardů a šlágrů zlaté éry swingu.

Jednu z prvních dam českého swingu paní Jitku Vrbovou doprovodí v tomto jedinečném koncertu špičkoví umělci : 

Radim Linhart - piano (fenomén českého klavíru a skladatel filmové hudby, sólista Metropolitan Jazz Bandu, Jazz Revue, X - Tetu, Bohemia Big Bandu, Orchestru Felixe Slováčka, Orchestru Karla Vlacha nebo prestižní Česká filharmonie. Je držitelem světového rekordu v počtu skladeb zpaměti - zahrál jich neuvěřitelných 3 500 (!)

Dan Kozel - kontrabas (úspěšně spolupracoval s K. Černochem, P. Bobkem, K. Zichem...) 

Tento jazzový koncert by vám rozhodně neměl ujít! 

Uslyšíte swing, jazz a možná ještě trochu něco navíc, především ale skutečnou muziku!

Píchlá Nota 28.4. 2018 - 20,00 hod. 


Kapacita klubu je omezena, 

proto na tento koncert doporučujeme rezervaci!

A přijďte včas, otevíráme v 19,00 hod.