Jana Fabiánová & Jazz Appeal USA/CZ

Česká zpěvačka a herečka Jana Fabiánová (Yanna Fabian) se po sedmi úspěšných letech v USA vrací do Evropy s novým jazzově laděným repertoárem. 

Jana se profesionálně věnuje hudbě od roku 2003, kdy se stala vítězkou televizní soutěže Rozjezdy pro Hvězdy a poté také Objevem TV Nova Český Slavík 2003. Vydala čtyři sólová alba, z toho poslední dvě jazzová. V roce 2010 zvítězila spolu s Radkem Kramplem s jazzovým projektem Yogi Rulez v celoroční soutěži Startér na českém rádiu Wave. 

Mezi lety 2011 - 2018 žila a vystupovala v Los Angeles, kde za přínos kultuře obdržela Zelenou kartu. S projektem The Infinite Seas v USA získala v roce 2017 nominaci na cenách Hollywood Music in Media Awards v kategorii Alternativní Rock. V roce 2018 s projektem zvítězili na hudebních cenách Akademia Music Awards a Clouzine International Music Awards. 

Od roku 2014 je Fabiánová hlasující členkou americké Grammy. Nyní se vrací na Evropskou scénu s novým repertoárem od současných amerických skladatelek Jeannie Tanner a Toni Jannotta.

Zbrusu nový melodický jazz v Evropské premiéře!

V tomto výjimečném koncertu doprovodí nezapomenutelný alt Jany Fabiánové hvězdný kvartet:

  • Radek Krampl (vibrafon), 
  • Jiří Růžička (klavír), 
  • Václav Kupka (kontrabas)  
  • Jiří Pělucha (bicí)

Živě 31.8. od 21 hodin v Píchlé Notě v Doksech.
Rezervace míst zde: