All Stars Trio Praha - koncert jazzových hvězd!

Mimořádný koncert tří pojmů a jmen v jazzu: 

Jiří Válek - flétna - sólista orchestru České filharmonie, pravidelný účastník Mezinárodního hudebním festivalu Pražské jaro. Ale také spoluhráč jazzových velikánů Karla Růžičky a Karla Velebného! Dnes profesor pražské HAMU a člen mnoha porot mezinárodních interpretačních soutěží. 

Jiří Růžička - piano - absolvent Ježkovy konzervatoře a od roku 1984 její pedagog. Začínal se skupinou Antonína Viktory, působil v Melody Makers Ondřeje Havelky, v Big Bandu Rádio Praha a s vokálním kvartetem The Swings, doprovázel Vlastu Průchovou a další. 

Antonín Šturma - kontrabas - se věnuje hře na strunné nástroje od svých šesti let. Začal houslemi a přes kytaru a baskytaru se dostal ke kontrabasu. Studoval na Pražské konzervatoři obor klasická kytara a kontrabas na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Za svou dosavadní kariéru vystřídal angažmá u předních českých hudebních těles. Namátkou: Originální Pražsky Synkopický Orchestr, Golden Big Band Prague, Hot Sisters a další! Patří k velice vyhledávaným hudebníkům jeho hra na kontrabas je ozdobou všech významnějších koncertů.

Píchlá Nota 14. dubna 2018 - 20,00 hod

Kapacita klubu je omezena, zajistěte si proto včas místo 

a přijďte nejpozději ve 19,30!