Darja Kuncová Old Fashion Trio 23. září 2017

Old Fashion Trio

je přední pražská jazzová formace pod vedením Vítězslava Marka, trumpetisty známého z Banjo Bandu Ivana Mládka. V tomto triu se však představuje jako brilantní kytarista a aranžér.

Jeho bosa-novy, například https://goo.gl/19ttws, swingové standardy a evergreeny podelřené sametovým hlasem jedné z nejlepších současných jazzových zpěvaček Darjy Kuncové jsou nezapomenutelným zážitkem. Trio se představilo v klubu Píchlá Nota již letos na jaře a věřte, z tohoto večera se stal zážitek na několik dní...

Je nám ctí, že můžeme tuto kapelu uvítat znovu ve složení:

  • Kytarista a leader Vitězslav Marek, člen BB Ivana Mládka a host řady předních pražských jazzových formací. 
  • Darja Kuncová, jedna z hvězd pražské jazzové scény a pokračovatelka stylu Evy Olmerové. Byla a je žádaná mnoha kapelami: Steamboat Stompers, Crazy Boys, Swing Revival Praha, Old Timers Jazz Band, Metropolitan Jazz Band, Traditional Jazz Studio Pavla Smetáčka, Melody Makers, Bridge Band, Jazz Collegium Boba Zajíčka, Classic Jazz Memorial, Golden Swing, Polydor Sextet, Dixieland pražských aviatiků, Jazz Spirit, Jazz Feeling... Zpívala v USA, Nizozemí, Dánsku, Švédsku, ve Francii a samozřejmě i v Německu a Rakousku. 
  • Renomovaný pražský hráč na kontarabas Václav Kupka, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, vystupoval například s Washboard Banjo Bandem po celé republice, ale i v Anglii, Francii, Německu a Rakousku. Nyní působí v Old Fashiom Triu.

Jsme hrdí na to, že se nám tato jazzová formace představí v Doksech v Jazz klubu Píchlá Nota !

http://www.darjakuncova.cz/index.php/verejne-koncerty

http://oft.blog.cz

Píchlá Nota 23.9. 2017 - 20,00 hod. Vstup 120,- Kč