Jitka Vrbová Praha

JITKA VRBOVÁ & HOT JAZZ PRAHA

Jitka Vrbová patří mezi naše přední jazzové zpěvačky již řadu let. U vydavatelství Multisonic natočila šest sólových desek a další jednotlivé nahrávky.

Zpívat začala s různými pražskými amatérskými kapelami. Její první jazzové nahrávky se objevily začátkem osmdesátých let u vydavatelství Supraphon v doprovodu souboru Hot Jazz Praha. Tento kapela vznikla v roce 1958 a u jejího zrodu byl saxofonista Stanislav Chmelík. Spojení Jitka Vrbová a Hot Jazz Praha existuje dodnes a tuto sestavu je možno vídat na všech předních jazzových klubech nejen v Praze. 

Nyní Jitka Vrbová vystoupí i v Jazz klubu Píchlá Nota v Doksech! Přední pražská formace Hot Jazz Praha pod vedením kontrabasisty Dana Kozla doprovodí večer nestárnoucích jazzových standardů a šlágrů zlaté éry swingu.

Hot Jazz Praha se představí ve složení:

Jitka Vrbová - legenda českého swingu a pokračovatelka stylu nezapomenutelné Evy Olmerové.

Dan Kozel - kontrabas a leader kapely.  Je znám z řady jazzovývh projektů, spolupracoval také s Karlem Černochem, Pavlem Bobkem, Karlem Zichem...

Pavel Skála - piáno. Je absolventem konzervatoře Jaroslava Ježka, jako klávesista působil v divadlech Broadway, ABC. Spolupracoval mj. s Pavlou Kapitánovou, Zuzanou Stirskou, Ivanem Hajnišem, aj. V současnosti působí v divadle La Fabrika, spolupracuje také se zpěvačkami Victorií Velvet a Inou Urbanovou.

Tento jazzový koncert by vám rozhodně neměl ujít! Rezervace a další info na: www.pichlanota.cz.  Uslyšíte swing, jazz a možná ještě trochu něco navíc, především ale vždy dobrou muziku!

Píchlá Nota 15.4. 2017 - 20,00 hod. Vstup 120,- Kč!

Rezevujte si místo a přijďte včas, otevíráme v 19,00 hod.

Kapacita klubu je omezena, rezervace doporučena!