2.9. 20,00:  Barbora Swinx 

BARBORA SWINX BOYS

Hot jazz večer se známou pražskou jazzovou zpěvačkou Barborou Swinx Řeháčkovou (http://www.barboraswinx.com) doprovodí Jakub Duša na kytaru a Pavel Šlosar na kontrabas. 

Konzervatoř v Teplicích absolvovala Barbora Swinx v roce 1999 u profesora Skibina v oboru viola. Další tři roky působila jako violistka v Severočeské filharmonii v Teplicích. Poté spolupracovala řadu let s Českým národním symfonickým orchestrem, se kterým pod taktovkou P. Freemana a L. Peška např. absolvovala v roce 2000 turné po Velké Británii. 

Během své jazzové kariéry měla možnost vystupovat i s hvězdami českého jazzového nebe. Na jednom podiu se sešla i se zpěvačkou Vlastou Průchovou, Evou Pilarovou, Petrou Janů a zpěvákem Peterem Lipou aj. Dále pak spolupracovala s bandem Felixe Slováčka, Swingbandem Ferdinanda Havlíka, Bohemia Bigbandem Bohuslava Volfa a vokálním kvartetem The Swings. V současné době je nedílnou součástí Petr Kroutil Orchestra. Zazářila již na mnoha českých i světových jazzových festivalech..

V sobotu si její koncert vychutnáme v Jazz klubu Píchlá Nota Doksy a čeká nás opravdu několik lahůdek: Loudá se půlměsíc (Marta Kubišová), Tam pod nebeskou bání (Eva Olmerová), Sir Duke (Stevie Wonder), Unchained melody (Elvis Presley), The nearness of you (Norah Jones) a další..

VEČER, KTERÝ BY VÁM ROZHODNĚ NEMĚL UJÍT!

Sobota 2. září od 20 hodin. Vstup 140,- Kč

Rezervace míst a vstupenek doporučena! Klub otevírá v 19 hodin.